Draugijos naujienlaiškis Nr. 17

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

jei dar niekam neskyrėte savo disponuojamų 2% nuo sumokėto GPM labai prašome paremti draugiją. Tai padaryti reikia šiandien (iki gegužės 1 d). Tam reikia užpildyti FR0512 formą. Išsamesnė informacija ir LGD rekvizitai čia. VMI rekomenduoja užpildytą formą pateikti elektroniniu būdu per EDS (elektroninę deklaravimo sistemą). Jei atsispausdinsite ir užpildysite popierinį deklaracijos variantą prašome jį pristatyti į VMI padalinį. Esame labai dėkingi, kad praėjusiais metais gavome 1058,60 Lt paramos.

Kviečiame į artimiausius renginius:
1) Gegužės 8 d. geografas, keliautojas, knygų autorius dr. Vaidotas Januškis pasakos apie Žemės paslaptis,
2) Gegužės 15 d. kraštovaizdžio ekspertė, Aplinkos ministerijos Kraštovaizdžio skyriaus vyriausioji specialistė, dr. G. Godienė papasakos apie kraštovaizdžio konvenciją ir jos įgyvendinimą Lietuvoje.
Daugiau informacijos prisegtukuose.
 
Primename, kad visuotinis draugijos suvažiavimas vyks š. m. gegužės 31 d. Vilniuje GTC Geologijos ir geografijos instituto salėje, T. Ševčenkos 13. Suvažiavimo programa čia. Visų draugijos narių dalyvavimas labai svarbus. Kaip numato draugijos įstatai, per šį suvažiavimą reikės rinkti draugijos valdybą, prezidentą ir revizijos komisiją – prašome teikti kandidatus! Taip pat labai prašome pasidalinti šia informacija su tais draugijos nariais, kurie nesinaudoja el. paštu.

Kaip jau informavome, kelionę į Latvijos Vidzemę perkėlėme į birželio 1-2 d., iš karto po draugijos suvažiavimo. Dar yra kelios vietos – kviečiame registruotis. Kitas naujienas kviečiame skaityti draugijos svetainėje www.lgd.lt.

LGD valdyba

Prisegtukai: