Ši privatumo politika yra parengta vadovaujantis teisės aktais, apibrėžiančiais asmens duomenų apsaugą bei taikoma Jūsų asmens duomenims, kuriuos tvarko Lietuvos geografų draugija (toliau – LGD). Duomenų valdytojas yra Lietuvos geografų draugija. Draugijos adresas: M. K. Čiurlionio 21, LT-03101 Vilnius. Telefono numeriai: 8 5 2398287, 8 5 2398289, El. paštas: info@lgd.lt, registracijos kodas: 191692171.

  1. Lankydamiesi LGD interneto svetainėje, Facebook paskyroje,  pateikdami užpildytą LGD narystės formą, registruodamiesi į LGD organizuojamą renginį, pasirašydami su LGD sutartį ir kt.,  Jūs patikite LGD savo duomenis, kuriuos LGD tvarko šioje Privatumo politikoje nustatytoje tvarka.
  2. Šioje Privatumo politikoje terminas „asmens duomenys“ reiškia informaciją arba jos fragmentus, susijusius su Jumis arba tokia informacija, pagal kurią būtų galima tiesiogiai arba netiesiogiai Jus identifikuoti. LGD gali tvarkyti asmens duomenis, kai duomenys gaunami:
    1. tiesiogiai iš Jūsų: kai Jūs pildote LGD narystės formą, užsisakote naujienlaiškį, registruojatės į renginius ar juose dalyvaujate, dalyvaujate apklausose, tyrimuose, paliekate komentarą, užduodate klausimą, išreiškiate pageidavimą su Jumis susisiekti, pateikiate skundą ar kitaip su mumis susisiekiate.
    2. netiesiogiai, kai Jūs lankotės LGD svetainėje ar Facebook paskyroje: Jūsų IP adresas; nuorodos, kurias paspaudėte.
  3. LGD gali naudoti Jūsų asmens duomenis šiais tikslais: tvarkyti Jūsų užklausas, atsakyti į Jūsų klausimus ar komentarus, informacijos siuntimui, patikrinti Jūsų tapatybę, esant įtarimams dėl sukčiavimo ar nusikalstamumo.
  4. LGD gali Jums siųsti paštu arba el. paštu informaciją apie LGD veiklas, numatomus renginius ir kitą informaciją, kurią laiko Jus dominančia, remdamasi Jūsų anksčiau pateikta informacija.
  5. Jūs turite teisę kreiptis ir pranešti LGD, jei: nenorite, kad LGD ateityje su Jumis susisiektų; norite gauti LGD turimų Jūsų asmens duomenų kopiją; norite koreguoti arba atnaujinti LGD turimą informaciją apie Jus; norite pranešti apie Privatumo politikos pažeidimus.

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis jums patogiu būdu: el. paštu: info@lgd.lt, adresu M. K. Čiurlionio 21, LT-03101 Vilnius.