Draugijos naujienlaiškis Nr. 21

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

turime keletą naujienų, kuriomis norėtume pasidalinti:

Užpalių kultūros centras, Užpalių gimnazija ir Lietuvos geografų draugija spalio 25-26 dienomis kviečia apsilankyti Užpaliuose, kur vyks renginiai skirti profesoriaus Kazio Pakšto 120-sios gimimo metinėms paminėti. Renginio programą ir papildomą informaciją rasite prisegtuke.

LEU geografijos edukacinių tyrimų centras primena ir dar kviečia dalyvauti konferencijoje „Geografija: mokslas ir edukacija”, kuri vyks š. m. lapkričio 22 d. (penktadienį) Lietuvos edukologijos universitete. Dėkojame tiems, kurie užsiregistravote į konferenciją kaip pranešėjai ir klausytojai. Nevėlu tai padaryti ir dabar bei pakviesti kolegą. Daugiau informacijos apie konferenciją rasite čia.

Taip pat norime priminti, kad dar tęsiasi projektas „Laikas keičia Žemę”! Kviečiame visus savo krašto mylėtojus prisidėti prie „Laikas keičia Žemę” projekto iki š. m. gruodžio 20 d., pasidalinti savo nuomone apie kraštovaizdžio kaitą, papildyti Lietuvos kraštovaizdžio pokyčių žemėlapį naujais taškais. Nuotraukas ir aprašymus prašome siųsti el. paštu g.godiene@gmail.com.
Ieškantiems kūrybinio įkvėpimo rekomenduojame susipažinti su Lietuvos kraštovaizdžio kaitos fotokonkurso katalogu.

EKOturas „Vandens ženklais” tęsia 2013 m. kūrybinius susitikimus su vietos bendruomenėmis, kurių metu pristatoma geriausių 2012 m. kraštovaizdžio darbų paroda. EKOturas „Vandens ženklais” – tai švietėjiškas kultūrinis-socialinis projektas, kurį organizuoja iniciatyvinis sambūris UŽ TYRĄ VANDENĮ, ŽEMĘ – UŽ MŪSŲ LIETUVĄ ir Tarptautinis kultūros EKO aljansas, jo idėjas remia Lietuvos geografų draugija. Š.m. lapkričio 17 d. EKOturas atvyksta į Platelių kultūros namus (Didžioji g. 1, Plateliai). Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą skaitykite čia.

Kitas naujienas kviečiame skaityti draugijos svetainėje www.lgd.lt

Jeigu turite informacijos, kuri galėtų būti svarbi geografų bendruomenei – maloniai kviečiame ją siųsti el.pašto adresu info@lgd.lt ir mes paskelbsime ją draugijos svetainėje.

LGD valdyba

Prisegtukai: