Draugijos naujienlaiškis Nr. 22

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

Kviečiame susipažinti su Kraštovaizdžio fotokonkurso „Laikas keičia žemę“ geriausių darbų paroda, kuri vyksta 2013 lapkričio 4 – 30 d. Vilniaus universitoeto Gamtos mokslų fakulteto I aukšte. Daugiau apie konkursą ir parodą ankstesniame LGD pranešime.

2013 m. lapkričio mėn. 13 d., trečiadienį, kviečiame į žymaus fotografo, leidėjo ir keliautojo Mariaus Jovaišos paskaitą apie Belizą. Paskaita vyks VU Gamtos mokslų fakulteto Biofizikos (242) auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, įėjimas į auditoriją – per centrinius laiptus). Kvietimą rasite prisegtuke.

Taip pat kviečiame į II-ąją nacionalinę mokslinę konferenciją „Geografija: mokslas ir edukacija“, organizuojama LEU Geografijos edukacinių tyrimų centro. Konferencija vyks  2013 lapkričio mėn. 22 d., penktadienį, Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto Geografijos edukacinių tyrimų centre, A11 auditorijoje.

Taip pat kviečiame susipažinti su pasaulio geografų naujienomis IGU naujienlaiškyje, kurį rasite prisegtuke (anglų kalba).

Jei turite informacijos, kuria norėtumėte pasidalinti su kolegomis geografais, prašome siųsti ją info@lgd.lt

LGD valdyba

Prisegtukai: