Draugijos naujienlaiškis Nr. 24

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

Skubame priminti apie aktualiausius renginius artimiausiu metu:

Jau rytoj, penktadienį (lapkričio 22 d.) II-oji nacionalinė mokslinė konferencija „Geografija: mokslas ir edukacija“, kuri vyks Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto Geografijos edukacinių tyrimų centre, A11 aud. Konferencijos programą rasite čia.

Taip pat rytoj, penktadienį (lapkričio 22 d.) Aplinkos ministerijoje vyks Nacionalinio kraštovaizdžio tvarkymo plano pristatymas. Renginio programą rasite čia.

Dar vienas renginys šį penktadienį vyks Biržuose (Biržų tvirtovėje), kur atidaroma senųjų žemėlapių ir graviūrų paroda „Magni Ducatus Lithuaniae”.  Lietuvos geografų draugija –  viena iš parodos rėmėjų. Informacija apie parodą prisegtuke. Paroda vyks iki 2014 m. balandžio mėnesio.

Š. m. lapkričio 29 d. nusimato svarbus visiems geografams įvykis – daktaro disertacijos gynimas: Jolita Eidikonienė gins daktaro darbą „Poilsiautojų sklaida jūros krante“ (Geografija 06 P). Gynimas vyks GTC geologijos ir geografijos instituto aktų salėje (T. Ševčenkos g. 13, LT-03223,Vilnius). Daugiau informacijos Lietuvos mokslo tarybos svetainėje.

Š. m. gruodžio 13 d. CIVILSCAPE kartu su Lietuvos geografų draugija ir kitais partneriais visus kviečia į Baltijos kraštovaizdžio forumą. Forumas vyks 2013 metų gruodžio 13-14 d. Vilniuje, Vilniaus universitete, K. M. Čiurlionio g. 21/27, auditorija bus patikslinta (preliminari programa pridedama). Daugiau informacijos apie forumą rasite čia.

Taip pat primename, kad š. m. gruodžio 5 d. (ketvirtadienį) 17 val. Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto (M.K. Čiurlionio g. 21) III geografijos auditorijoje (III a.) vyks gamtininko ir keliautojo mėgėjo Eugenijaus Leonavičiaus paskaita apie keliones, atvirukus ir pašto darbo ypatumus įvairiose pasaulio šalyse. Daugiau informacijos apie paskaitą rasite čia.

Kviečiame visus Lietuvos geografijos draugijos narius aktyviai dalyvauti renginiuose! Nepamirškite pasidalinti naujienomis ir su kitais kolegomis.

LGD valdyba

Prisegtukai: