Geografinės kelionės po Pavilnių ir Verkių regioninius parkus

Kviečiame pakeliauti po gamtiškąjį Vilnių kartu su VU Geomokslų instituto docentu dr. Ričardu Skorupsku ir docente dr. Filomena Kavoliute!

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos organizuojami pasivaikščiojimai skirti pažinti gamtiškąjį Vilnių „Purvinais batais“. 3-4 valandas žingsniuodami ir slaptais, ir viešais Vilniaus saugomų teritorijų takais Jūs iš naujo atrasite išskirtines Vilniaus erdves – Žaliųjų ežerų, Riešės, Sapieginės, Lyglaukių, Iškartų, Ribiškių, Pūčkorių, Tuputiškių apylinkes. Žingeidūs bet kurio amžiaus žygeiviai galės gerai pravėdinti galvas, pasigrožėti įspūdingomis panoramomis, sužinoti, kaip susiformavo ir keitėsi šių vietovių paviršius, vandens telkiniai ir kt.

Spalio 29 d., sekmadienį, 11 val., su doc. dr. Ričardu Skorupsku numatoma iškeliauti iš Pavilnio (Aukštasis Pavilnys) stotelės Vandens g. ir Žiedų g. sankryžoje. 12 km žygyje Jūs susipažinsite su Pūčkorių-Tuputiškių kraštovaizdžiu, giliausiu Lietuvoje slėniu.

Lapkričio 19 d., sekmadienį, 11 val. su doc. dr. F. Kavoliute, numatoma iškeliauti iš Rasų kapinių stotelės. 8-10 km ilgio žygyje Jūs susipažinsite su stačiašlaičio Ribiškių erozinio kalvyno kraštovaizdžiu.

 

Daugiau informacijos: http://www.pavilniai-verkiai.lt/lt/naujienos/turas-purvinais-batais-spalio-men-zygiai