Konferencija ir LGD prezidento rinkimai

Primename, kad galite siūlyti kandidatus į LGD prezidentus ir valdybos narius bei kviečiamės registruotis į konferenciją „Geografijos mokslo aktualijos: mokslininkai – mokytojams”.

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

Primename, kad 2016 m. gegužės 27 d. visuotiniame LGD narių susirinkime bus renkamas LGD prezidentas ir valdyba, todėl kviečiame siūlyti kandidatus į prezidentą ir valdybos narius. Užpildykite žemiau pateiktą anketą ir pareikškite savo nuomonę.

Taip pat kviečiame registruotis ir dalyvauti 2016 m. balandžio 15 d. (penktadienį) Vilniaus universiteto Jungtinio gyvybės mokslų centro didžiojoje auditorijoje (R106), Saulėtekio al. 7, vyksiančioje konferencijoje Geografijos mokslo aktualijos: mokslininkai – mokytojams (Konferencijos programa). Ši konferencija skirta geografijos, istorijos ir pilietinio ugdymo mokytojams, mokslininkams, studentams ir vyresniųjų klasių mokiniams. Konferencijos tikslas – pristatyti aktualias geografijos mokslo naujienas, jas aptarti, diskutuoti ir keistis idėjomis geografų bendruomenėje. Registracija. Ne mokytojus dėl registracijos prašome rašyti Šarūnui Gerulaičiui sarunas.gerulaitis@upc.smm.lt