LGD naujienlaiškis nr. 39

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

Primename, kad kovo 4 d. (trečiadienį) vyks LGD organizuojamas susitikimas su ekspedicijos A. Poškos keliais Indijoje dalyviais. Susitikimas vyks Vilniaus universitete Gamtos mokslų fakulteto (M.K. Čiurlionio g. 21/27) prof. V. Chomskio auditorijoje (III aukštas). Daugiau informacijos rasite čia.

Klaipėdos universiteto geografų klubas informuoja, kad 2016 m. birželio 16-17 dienomis Nidoje, vyks pirmoji Baltijos žemių konferencija, kurios tema „Multiple drivers for Earth system changes in the Baltic Sea region”. Daugiau informacijos nuorodoje.

Geografinės naujienos, klimato kaita ir svarbiausi renginiai EUROGEO naujienlaiškyje, kurį galite skaityti čia (anglų kalba). 

Taip pat primename, kad jau reikia sumokėti nario mokestį už 2015 m. Nario metinis mokestis yra 8 Eur, pensininkams ir studentams (pateikus pažymėjimo numerį) – 4 Eur. Nario mokestis turi būti sumokamas iki einamųjų metų pabaigos. Skola už ankstesnius metus mokama šių metų mokesčio dydžio. Mokesčius galima sumokėti grynais per draugijos renginius arba pervesti į draugijos sąskaitą Nr. LT067044060001190374, AB banke SEB, asociacijos kodas 191692171. Mokėdami banke ar internetu, skiltyje „Mokėjimo paskirtis” nurodykite asmens (asmenų), už kurį mokate vardą bei pavardę, taip pat ir metus, už kuriuos yra mokamas nario mokestis, skiltyje „Gavėjas” nurodykite Lietuvos geografų draugija (registracijos kodas 191692171). Jei turite klausimų dėl nario mokesčio mokėjimo galite teirautis el. paštu dovile.krupickaite@gf.vu.lt

Jūs galite paremti LGD veiklą, skirdami savo disponuojamus 2 % nuo sumokėto GPM. Iki gegužės 1 d. reikia užpildyti FR0512 formą. VMI rekomenduoja šias formas pildyti elektroniniu būdu per EDS (elektroninę deklaravimo sistemą). Pildant popierinį deklaracijos variantą reikia jį pačiam mokėtojui pristatyti į VMI padalinį. Gavėjas (draugija) to padaryti negali. Išsamesnė informacija ir LGD rekvizitai čia: http://www.lgd.lt/parama/kaip-pervesti-2  . Esame labai dėkingi, kad praėjusiais metais skyrėte šią paramą draugijos naudai ir draugijos biudžetas pasipildė 732,55 Lt.

Jei turite informacijos, kuria norėtumėte pasidalinti su kolegomis geografais, prašome siųsti ją info@lgd.lt

Pagarbiai
LGD valdyba