LGD naujienlaiškis nr. 52

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

dalinamės geografų bendruomenei aktualia informacija:

Apklausa „Ką jums suteikia geografija?”
Tarptautinių žodžių žodyne Geogrãfija [gr. geōgraphia — žemės aprašymas] apibrėžiama kaip mokslų sistema, apimanti gamtos ir visuomenės mokslų šakas, kurios tiria gamtinius (fizinė geografija ) ir gamybinius (ekonominė geografija ) teritorinius kompleksus ir jų komponentus. O kas jums yra geografija? Kviečiame atsakyti į šį klausima anketoje.
Apibendrinta medžiaga ir dar daugiau apie tai, ką šiandien žmonėms suteikia geografija skelbsime draugijos tinklalapyje.

2 proc. parama LGD veiklai
Lietuvos geografų draugija rengia mokslinius seminarus, pažintines mokslines išvykas, renginius, populiarina geografijos mokslą, telkia geografus aktualiems Lietuvos visuomenės uždaviniams spręsti. Jei norite paremti Lietuvos geografų draugijos veiklą, galite tai padaryti pervesdami 2% GPM. Išsamesnę informaciją kaip tą padaryti ir LGD rekvizitus rasite – http://www.lgd.lt/parama/kaip-pervesti-2  

Priminimas sumokėti draugijos nario mokestį
Primename, kad jau galite sumokėti nario mokestį už 2017 m. Nario metinis mokestis yra 8 Eur, pensininkams ir studentams (pateikus pažymėjimo numerį) – 4 Eur. Nario mokestis turi būti sumokamas iki einamųjų metų pabaigos. Skola už ankstesnius metus mokama šių metų mokesčio dydžio. Daugiau informacijos apie narystę ir metinį mokestį draugijos internetinėje svetainėje skiltyje „Narystė„.

Jei turite informacijos, kuria norėtumėte pasidalinti su kolegomis geografais, prašome siųsti ją info@lgd.lt

Pagarbiai
LGD valdyba

Sekite mūsų Facebook puslapį ir apie viską sužinokite pirmieji.