LGD naujienlaiškis nr. 55

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

dalinamės geografų bendruomenei aktualia informacija:

Kviečiame į konferenciją „Geografijos mokslo aktualijos: mokslininkai – mokytojams“
Lietuvos geografų draugija kartu su Vilniaus universitetu ir Ugdymo plėtotės centru kviečia geografijos mokytojus, mokslininkus, studentus ir vyresniųjų klasių mokinius, kurie domisi geografija, 2017 m. lapkričio 10 d. (penktadienį) į 4-ąją konferenciją „Geografijos mokslo aktualijos: mokslininkai – mokytojams“.  Konferencijos tikslas – pristatyti aktualias geografijos mokslo naujienas, jas aptarti, diskutuoti ir keistis idėjomis geografų bendruomenėje. Konferencija vyks Nacionaliniame lankytojų centre (Antakalnio g. 25, Vilnius). Daugiau informacijos apie renginį ir registracija – čia.

Tarptautinė mokslinė konferencija „Laivas audroje. Istorinis Baltijos jūros kontekstas”
Baltija audringa ne tik šiandieną. Tokia ji buvo visais laikais. Stipresnė už žmogų laive. Būtent šiai tema lapkričio 9 dieną Lietuvos jūrų muziejus organizuoja tarptautinę konferenciją „Laivas audroje. Istorinis Baltijos jūros kontekstas“, kuria siekiama įvertinti iki šiol neišvengiamų laivų avarijų įtaką Baltijos jūros laivininkystės ir uostų istorinei raidai. Daugiau informacijos – čia.

Priminimas sumokėti draugijos nario mokestį
Primename, jeigu dar nesumokėjote nario mokesčio už 2017 m. iki šių metų pabaigos galite tai padaryti. Nario metinis mokestis yra 8 Eur, pensininkams ir studentams (pateikus pažymėjimo numerį) – 4 Eur. Skola už ankstesnius metus mokama šių metų mokesčio dydžio. Daugiau informacijos apie narystę ir metinį mokestį draugijos internetinėje svetainėje skiltyje „Narystė„.

Jei turite informacijos, kuria norėtumėte pasidalinti su kolegomis geografais, prašome siųsti ją info@lgd.lt

Pagarbiai
LGD valdyba

Sekite mūsų Facebook puslapį ir apie viską sužinokite pirmieji.