Mokslinių vizualizacijų paroda „Art in Science”

Būna momentų, kai net aikteli iš to grožio, kurį pamatai per mikroskopą, teleskopą ar savo programos lange. Kviečiame Jus pasidalinti tokiais vaizdais mokslinių vizualizacijų parodoje „Art in Science“, kuri vyks rugsėjo 26 – spalio 26 d. Vilniuje ir Klaipėdoje.

 
Reikalavimai dalyviams:
1. Darbai turi atitikti du kriterijus: mokslinio turinio ir meninės israiskos.
2. Į parodą priimamos visų mokslo sričių vizualizacijos.
3. Pateiktas darbas privalo turėti autorinį (Jūsų sugalvotą) pavadinimą.
4. Būtina pridėti aprašymą, kuriame būtų nurodyta kas pateikiamame vaizde yra vaizduojama ir
kuo tai yra aktualu, kokiu būdu ir kur vizualizacija buvo išgauta ar pagaminta bei kokia yra jos
atsiradimo istorija. Aprašymą turi sudaryti apie 1500 – 2000 spaudos ženklų. Aprašymo formą
galima parsisiųsti iš www.mokslasirmenas.lt.
5. Darbai turi būti pateikti pdf, jpeg arba tif formatais, maziausiai 150 dpi ir 1 MB.
6. Kiekvienas dalyvis gali pateikti po 1- 5 darbus.

 
Parodos sumanymas – informuoti visuomenę apie mokslo pasaulio naujoves, stiprinti susidomėjimą mokslu, skatinti mokslininkus aktyviai dalyvauti mokslo ir technologijų populiarinimo veiklose, dalintis savo darbais, bei atrasti sąsają tarp mokslo ir meno.
 
Parodai darbus gali teikti mokslininkai, tyrėjai bei visi norintys. Į parodą priimamos vizualizacijos (nuotraukos, programavimo ar modeliavimo būdu išgauti vaizdai, piešiniai ar kito formato vaizdinė medžiaga), kuriose atsispindi Lietuvos laboratorijose bei kitose mokslo erdvėse išgaunama mokslinė informacija ir meninė vertė.
 
Parodos metu vyks susitikimai su kūrinių autoriais, bus kviečiami įvairūs mokslininkai bei menininkai pasidalinti savo mintimis apie mokslo nešamą naudą, kūrybiškumą moksle, mokslo ir meno sintezę. Tad tai bus puiki proga prisistatyti Jūsų įmonei ar atskiriems jos talentams.
 
Darbus el. paštu siųskite Urtei (urte@mokslasirmenas.lt) iki rugpjūčio mėn. 26 d.
Oficialiai kūrinius priimame iki rugsėjo 18 d., tačiau balsavimas internete vyks rugsėjo 1-17 d., o komisijos peržiūrai (prieš patenkant į puslapį) bei darbų talpinimui į puslapį yra duodama iki 5 darbo dienų (bendrai). Todėl rekomenduojame atsiųsti kūrinius kuo anksčiau. Išsamesnę informaciją apie reikalavimus dalyviams ir parodos eigą rasite prisegtuke.
 
Mokslinių vizualizacijų parodą organizuoja VšĮ „Mokslas ir menas“. Organizacijos vienas iš tikslų yra populiarinti mokslą bei naująsias technologijas visuomenei patraukliomis išraiškomis. Nuo 2010 m. įstaiga yra suorganizavusi per 33 mokslo ir technologijų populiarinimo renginius.
 
Jei turite kokių klausimų, būtinai susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.
 
Linkėjimai,
Urtė Padaigaitė
8 648 29459
urte@mokslasirmenas.lt
VšĮ „Mokslas ir menas”
www.mokslasirmenas.lt

Prisegtukai: