„Okeanija – gentys, potvynis ir ugnikalnio išsiveržimas” kviečia MATK

Vasario 28 d. 18.00 Mokslų akademijos turistų klubas kviečia į svečius (Gynėjų 4, Vilnius), kur keliaujantis fotografas Gierius Dagys ir jo kelionių partnerė Indrė Kuliešiūtė papasakos apie Papua gentis, Tana Toraja bendruomenę Sulavesio saloje, potvynį Bankoke ir Bromo ugnikalnio išsiveržimą Java saloje.

Giedrius beveik 20 metų keliauja po pasaulį. Pats labiau mėgsta prisistatyti kaip „profesionalus valkata“. Didžiulė kelionių patirtis ir begalės kultūrų pažinimas suformavo įdomią asmenybę, savitą gyvenimo būdą bei tolerantišką požiūrį į skirtingus pasaulius ir žmones. Giedrius beveik du metus praleido Azijoje  ir  2013 metų pradžioje kartu su bendraautoriais išleido įspūdingų fotografijų albumą „Azijos Dvasia“: http://abu2.com/portfolio-category/print/

Vasario pabaigoje IQ Intelligent Life žurnale turi pasirodyti Indrės ir Giedriaus straipsnis apie Bromo išsiveržimą, o GEO Lietuva – foto esė apie Tailando potvynį. Mums gali pasisekti ir vakaro metu galbūt tą leidinį galėsim ir pavartyti.

Kvietimą į renginį rasite čia. Daugiau informacijos www.matk.lt