Parama LGD veiklai

Lietuvos geografų draugija rengia mokslinius seminarus, pažintines mokslines išvykas, renginius, populiarina geografijos mokslą, telkia geografus aktualiems Lietuvos visuomenės uždaviniams spręsti. Jei norite paremti Lietuvos geografų draugijos veiklą, galite tai padaryti pervesdami 2% GPM.

Norėdami skirti 2 % nuo sumokėto GPM, iki gegužės 1 d. turite užpildyti FR0512 formą. VMI rekomenduoja šias formas pildyti elektroniniu būdu per EDS (elektroninę deklaravimo sistemą). Pildant popierinį deklaracijos variantą reikia jį pačiam mokėtojui pristatyti į VMI padalinį. Gavėjas (draugija) to padaryti negali. 

Kaip pildyti FR0512 formą EDS:

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „EDS funkcijos“, tuomet dešiniajame vertikaliame meniu – „Paramos skyrimas“.
3. Užpildykite FR0512 v.2 formą tiesiogiai EDS portale (online).
4. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

    (!)   5 Mokestinis laikotarpis – 2016
    (!) 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – ✔
    (!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
    (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191692171
    (!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – Lietuvos geografų draugija
    (!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00
         E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2019 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Jei norėtumėte paraišką pateikti ne internetu, atsispausdinkite šį dokumentą, įrašykite savo asmeninius duomenis ir pristatykite į savo apskrities VMI.

Iš LGD įstatų:
27. Rėmėjai gali būti juridiniai ar fiziniai asmenys, materialiai remiantys Draugijos veiklą ir pritariantys Draugijos tikslams.
28. Rėmėju tampama pagal sutartį, pasirašytą Draugijos prezidento Valdybai pritarus. Rėmėjai nemoka stojamojo ir nario mokesčio.
29. Draugijos rėmėjai turi teisę gauti informaciją apie Draugijos veiklą, renginius, juose dalyvauti be balso teisės ir reklamuoti savo produkciją.

Jei turite papildomų klausimų, būtinai kreipkitės į mus el. paštu info@lgd.lt.

Pagarbiai
LGD valdyba