Pirmoji Tarptautinė geoįvairovės diena!

Šių metų kovo mėnesį Tarptautinė geografų sąjunga (angl. International Geographical Union, IGU) pranešė apie naujai UNESCO Generalinės konferenijos pasklebtą Tarptautinę geoįvairovės dieną (angl. International Geodiversity Day) (nuoroda: https://igu-online.org/international-geodiversity-day/).
 
Pranešime teigiama, kad Tarptautinė geoįvairovės diena sudarys sąlygas vykti koordinuotai veiklai visame pasaulyje, pabrėžiant geoįvairovės svarbą ir suburiant žmones, bendruomenes, organizacijas bei šalis visame pasaulyje. Norima, kad tai apimtų švietimo, informuotumo didinimo, visuomenės dalyvavimo ir politinio įsitraukimo veiklas (daugiau: http://www.geodiversityday.org/).
 
2022 m. spalio 6 d. įvyks pirmoji Tarptautinė geoįvairovės diena istorijoje!
 
Siekiant didinti supratimą apie šią tarptautinę dieną ir geoįvairovės svarbą bei pagalvoti, ką geografai nori nuveikti šiai UNESCO dienai tarptautiniu, regioniniu, vietiniu mastu ar kaip disciplinų grupių atstovais, IGU Vykdomasis komitetas džiaugiasi galėdamas surengti Zoom internetinį seminarą ir kviečia visus, kurie domisi šiais klausimais!
 
Internetinis seminaras vyks 2022 m. spalio 6 d. 14:00-15:00 Lietuvos laiku (11:00-12:00 GMT);
Koordinatorius: Yukio Himiyama (buvęs IGU prezidentas) yukiohimiyama@gmail.com;
Paraiška: ne vėliau kaip iki 2022 m. spalio 5 d. 14:00 Lietuvos laiku (11:00 GMT) atsiųskite el. laišką koordinatoriui, nurodydami pareiškėjo vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją (pvz. LGD), el. pašto adresą.
Maksimalus dalyvių skaičius: 100.