Prasideda JGM naujų narių priėmimas

Kviečiame smalsius, norinčius bendrauti, tyrinėti, geriau pažinti mus supančią aplinką mokinius registruotis į Jaunųjų geografų mokyklą! Jaunųjų geografų mokykla – tai žingsnis į platesnį savo krašto ir pasaulio pažinimą.

Lietuvos geografų draugija (LGD) kartu su  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru (LMNSC) ir Vilniaus universiteto Geomokslų institutu kviečia kūrybingus, smalsius, norinčius keliauti, pažinti, tyrinėti, atrasti Lietuvos unikaliausias vietas mokinius į Jaunųjų geografų mokyklą (JGM).

Kviečiami 8 klasę, šiais mokslo metais (2017/2018), bebaigiantys mokiniai, kurie domisi geografija, nori pagilinti turimas žinias, moksliniu-praktiniu požiūriu pažvelgti į geografinius objektus, keliauti, tyrinėti, bendrauti su bendraminčiais, linksmai ir išradingai leisti laisvalaikį bei pažinti unikaliausias Lietuvos vietas. Jaunųjų geografų mokykla – tai žingsnis į platesnį savo krašto ir pasaulio pažinimą. 

Pildykite registracijos anketą.

Registracija vyksta iki 2018 m. gegužės 15 dienos, po jos laukite informacijos pagal nurodytus kontaktus.

JGM yra neformalaus ugdymo mokykla, kuri įkurta 1986 m. šviesios atminties geografo, keliautojo dr. Rimanto Krupicko, taigi  sėkmingai gyvuoja jau 32 metus. JGM patirties semsitės trejus metus – vasaros, rudens ir pavasario stovyklose-ekspedicijose, kurios vyksta mokinių atostogų metu. JGM mokiniams užsiėmimus veda įvairių geografijos sričių mokslininkais ir specialistai, Vilniaus universiteto dėstytojais, žymūs keliautojai, geografijos mokytojai, studentai, studijuojantys geografiją. JGM vadovai patyrę keliautojai, baigę geografijos ir panašių mokslo sričių studijas, dauguma JGM alumnai, todėl dirba savanorystės pagrindais.

Naujai įstojusiems, pirmoji stovykla – ekspedicija planuojama, Žagarės regioniniame parke, 2018 metų birželio 25-30 dienomis.

Daugiau informacijos apie Jaunųjų geografų mokyklą www.lgd.lt ir Facebook grupėje.