Vilniaus universitetas kviečia į Alumnų festivalį

Gerbiamieji Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakulteto absolventai –  ALUMNAI ! Kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto rengiamame VU ALUMNŲ FESTIVALYJE  (2016 m. birželio 10-12 d.).  Prašome atvykti kartu su kurso, grupės bičiuliais bei šeimos nariais.

Brangūs Vilniaus universiteto absolventai, birželio 10-12 dienomis maloniai kviečiame Jus sugrįžti į savo Alma Mater. Čia vyks pirmasis Alumnų festivalis. Tai puiki proga susitikti su senais draugais, prisiminti savojo universiteto istoriją, susipažinti su jame vykdomais pokyčiais ir kuriamomis mokslo inovacijomis. Šventinį savaitgalį Jūsų laukia ekskursijos po centrinių rūmų architektūrinį ansamblį, biblioteką, Kauno humanitarinį fakultetą, naujai atidarytus mokslo centrus Saulėtekyje. Turėsite galimybę apsilankyti Vilniaus universiteto planetariume. Su savo šeimos nariais VU Botanikos sode Kairėnuose galėsite pasimėgauti vasariška šiluma, pasisemti žinių ir pasiklausyti instrumentinės muzikos. Į Alumnų festivalį užsiregistruoti galite čia. Labai prašome pasidalinti šiuo kvietimu su savo kolegomis alumnais ir kitais absolventais.   

Lauksime Jūsų renginiuose!  Festivalio organizatoriai

P.S. Kviečiame burtis, kaip ir kituose Universiteto fakultetuose, į Gamtos mokslų fakulteto Alumnų draugiją. Informaciją apie kitų fakultetų jau susikūrusias alumnų draugijas galite rasti tinklalapyje šiuo adresu: http://www.vu.lt/alumni Norinčius dalyvauti draugijos veikloje prašome kreiptis į Gamtos mokslų fakulteto darbuotoją Reginą Bugorevičienę, darbo tel. 239 8298, mob. tel. 8614 45994, el. p. regina.bugoreviciene@gf.vu.lt