Draugijos naujienlaiškis Nr. 11

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

primename, kad trečiadienį 17 val. susitikimas su Vytaru Radzevičiumi – kelionių po Pietų Amerikos šalis įspūdžiai. Patikslinta paskaitos norintiems išmokti fotografuoti kintantį kraštovaizdį programa. Fotografas Gintas Kavoliūnas patars kaip fotoaparato pagalba tiksliai fiksuoti kraštovaizdžio pokyčius, o geografės Giedrė Godienė ir Genovaitė Kynė pasakos apie kraštovaizdžio fotostebėseną užsienio šalyse.

Kviečiame norinčius pildyti ir tobulinti geografijos istorijos Lietuvoje žinyną burtis į darbo grupę. Apie savo ketinimą prašome pranešti el. paštu: dovile.krupickaite@gf.vu.lt.

Informuojame ir apie naujus VU Geografijos ir kraštotvarkos katedros elektroninius leidinius:
Prapiestienė R. (2012). Želdynų kūrimo, naudojimo, tvarkymo ir apsaugos reglamentavimas (I dalis). Mokomoji priemonė. Vilnius: Vilniaus universitetas.
Veteikis D. (2012). Kraštovaizdžio antropogeninės struktūros. Mokomoji priemonė. Vilnius: Vilniaus universitetas.


Atsiminimų knygos apie Rimantą Krupicką rengėjai praneša, kad medžiaga yra surinkta, o knyga jau ruošiama spaudai. Jei norėtumėte pateikti savo atsiminimus, prašome suskubti iki gruodžio 1 d. Norinčius ir galinčius prašome paremti knygos leidimą. Paramos gavėjas – UAB LUTUTĖ,  a/s LT70 7044 0000 2562 2846, SEB bankas, banko kodas 70440. Pervesdami pinigus nurodykite, kad parama skirta knygai apie R. Krupicką. Visais klausimais galite kreiptis į Aušrą Narbutaitę–Jorgensen arba į Linoretą Vasilevičienę (tel. nr. 867620523).

Jei turite informacijos, kuria norėtumėte pasidalinti su kolegomis geografais, prašome siųsti info@lgd.lt.

Besidominčius tarpdisciplininiais kalbų tyrimais informuojame, kad š. m. lapkričio 16 d. Vilniaus universiteto filologijos fakultete vyks konferencija „Kalba, erdvė, tapatybė“.

LGD valdyba