Draugijos naujienlaiškis Nr. 15

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

visų pirma kviečiame aktyviai dalyvauti š. m. balandžio 10 d., trečiadienį 15 val. VU GMF vyksiančioje diskusijoje „Skalūninių dujų gavyba Lietuvoje – nauda ar grėsmė?“ (žr. prisegtuką). Dalyvaus profesoriai P. Kavaliauskas, R. Mokrik ir G. Motuza.

Antra, pranešame, kad visuotinis draugijos suvažiavimas vyks š. m. gegužės 31 d. Vilniuje GTC Geologijos ir geografijos instituto salėje, T. Ševčenkos 13 (žr. prisegtuką). Visų draugijos narių dalyvavimas labai svarbus. Kaip numato draugijos įstatai, per šį suvažiavimą bus renkama draugijos valdyba, prezidentas ir revizijos komisija. Prašome teikti kandidatus.

Trečia, geografus mokslininkus kviečiame dalyvauti EUGEO (Europos geografų draugijų asociacijos) organizuojamame kongrese Romoje rugsėjo 5-7 d. Anotacijas galite teikti iki balandžio 30 d.

Kadangi dėl ypatingų orų nemažai norinčiųjų keliauti į Latvijos Vidzemę pradėjo abejoti  savo pasirinkimu, kelionę nutarta perkelti į birželio 1-2 d., iš karto po draugijos suvažiavimo. Dar yra kelios vietos – kviečiame registruotis.


Informuojame, kad jau šį savaitgalį vyks nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas, atidarymas 11 val. Be to, gegužės 8 d. V. Januškis pasakos apie Žemės paslaptis, o gegužės 15 d. G. Godienė apie kraštovaizdžio konvenciją ir jos įgyvendinimą Lietuvoje. Tikslesnę informaciją pateiksime šiek tiek vėliau.

Esame dėkingi praėjusiais metais draugijai skyrusiems savo disponuojamus 2% nuo sumokėto GPM. Iš viso gavome 1058,60 Lt paramos. Tuo pačiu prašome ir šiais metais remti draugiją. Išsamesnė informacija čia.

Galiausiai pateikiame kovo 21 d. vykusio draugijos valdybos posėdžio protokolą. Kitas naujienas kviečiame skaityti draugijos svetainėje www.lgd.lt

LGD valdyba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prisegtukai: