Draugijos naujienlaiškis Nr. 23

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

Primename, kad jau šį trečiadienį, lapkričio 13 d., vyks susitikimas su žymiu fotografu, leidėju ir keliautoju Mariumi Jovaiša. Jis pasakos apie savo įspūdžius iš Belizo ir kitų regiono šalių. Susitikimas vyks Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Biofizikos (242) auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, įėjimas į auditoriją – per centrinius laiptus). Daugiau informacijos skiltyje „Viešos paskaitos” ir prisegtuke.

Taip pat siunčiame II-osios nacionalinės mokslinės konferencijos „Geografija: mokslas ir edukacija“ programą (ją rasite prisegtuke). Konferencija vyks 2013 lapkričio 22 d. (penktadienį) Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto Geografijos edukacinių tyrimų centre, A11 aud.

Be to, iki lapkričio 30 d. dar galite apsilankyti kraštovaizdžio fotokonkurso „Laikas keičia žemę“ geriausių darbų parodoje. Ji vyksta Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto I aukšte (M. K. Čiurlionio g. 20, Vilnius). Daugiau apie konkursą ir parodą skaitykite čia.

Gruodžio 5 d. (ketvirtadienį) 17 val. kviečiame į gamtininko ir keliautojo mėgėjo Eugenijaus Leonavičiaus paskaitą apie keliones, atvirukus ir pašto darbo ypatumus įvairiose pasaulio šalyse. Paskaita vyks Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto (M.K. Čiurlionio g. 21) III geografijos auditorijoje (III a.). Daugiau informacijos prisegtuke.

Naujienos dirvožemio tyrėjams! Turkijos dirvožemininkų draugija kviečia į Eurazijos dirvožemio kongresą, vyksiantį 2014 m. spalio 14-16 d. Antalijoje, Turkijoje. Daugiau informacijos prisegtuke ir kongreso svetainėje http://soil2014.com/

Nepamirškite pasidalinti naujienomis ir su kitais kolegomis.

LGD valdyba

Prisegtukai: