Draugijos naujienlaiškis Nr. 30

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

Primename apie artimiausius draugijos renginius ir kviečiame aktyviai dalyvauti:

Jau šį trečiadienį, kovo 5 d. 17 val. aplinkosaugininkų Džiugo Anuškevičiaus ir Dalios Bastytės paskaita „Čiabuvių tautos ir jų tradicijos, saugančios gyvąją gamtą”. Paskaita vyks Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Prof. V. Chomskio auditorijoje (314 kab.) adresu M. K. Čiurlionio 21 (III a.). Daugiau informacijos čia.

Iki kovo 10 d. geografus mokslininkus kviečiame registruoti mokslinius pranešimus Lietuvos geografų kongrese, kuris vyks 2014 m. rugsėjo 26-27 d. Vilniuje. Daugiau informacijos skiltyje III-asis Lietuvos geografų kongresas. Taip pat prašome platinti kvietimą tarp kolegų iš užsienio (kvietimus lietuvių ir anglų kalbomis rasite čia).

Kovo 13 d. vyks draugijos valdybos posėdis, kurio darbotvarkės pagrindinis klausimas – pasiruošimas Lietuvos geografų kongresui. Turinčius idėjų ir norinčius prisidėti organizuojant kongresą kviečiame atvykti 17 val. į Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto 304 kab. Taip pat kviečiame atvykti visus, norinčius aktyviau dalyvauti draugijos veikloje ir turinčius pasiūlymų draugijos veiklai gerinti ir plėsti.

Visus draugijos narius kviečiame registruotis į šių metų LGD kelionę, kuri bus skirta prof. Č. Kudabos gimimo 80-osioms metinėms paminėti ir kryps į Baltarusiją. Registracija vyks iki kovo 20 d. Registracijos patvirtinimui prašysime pristatyti vizai gauti reikalingus dokumentus ir aumokėti už kelionę. Daugiau informacijos ir registracija nuorodoje arba kreiptis į Giedrę Kulvičienę tel. (5) 2104717.

Taip pat primename, kad balandžio 16 d. (trečiadienį) vyks jau antroji konferencija „Geografijos mokslo aktualijos: mokslininkai – mokytojams“, kurį organizuoja Lietuvos mokslų akademija kartu su Lietuvos geografų draugija ir Švietimo ir mokslo ministerija bei Ugdymo plėtotės centru. Konferencija vyks Lietuvos mokslų akademijos didžiojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius) nuo 10 val. Renginys nemokamas. Daugiau informacijos nuorodoje. Pageidaujančius dalyvauti šioje konferencijoje prašome registruotis adresu: http://www.ugdymas.upc.smm.lt/duomenys/?r=154 Kilus problemų dėl prisijungimo kreipkitės į Raimundą Zabarauską raimundas.zabarauskas@upc.smm.lt.

Tuos, kurie nespėjote kam nors paskirti savo disponuojamų 2% nuo sumokėto GPM, norime paprašyti skirti šią paramą draugijai. Tam reikia užpildyti FR0512 formą http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Atsisiusti_forma_pildymui.aspx VMI rekomenduoja šias formas pildyti elektroniniu būdu per EDS (elektroninę deklaravimo sistemą) http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx  Pildant popierinį deklaracijos variantą reikia jį pačiam mokėtojui pristatyti į VMI padalinį. Gavėjas (draugija) to padaryti nebegali. Išsamesnė informacija ir LGD rekvizitai čia.
Esame labai dėkingi, kad praėjusiais metais nemažai Jūsų skyrė šią paramą draugijos naudai ir draugijos biudžetas pasipildė 1239,63 Lt.

LGD valdyba