Draugijos naujienlaiškis Nr. 6

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

Norime pakviesti į ilgai lauktą draugijos organizuojamą  kelionę į Latvijos Kuržemę. Kelionė vyks balandžio 14-15 dienomis,   preliminari jos kaina 160 Lt. Išsamesnė informacija draugijos  svetainėje. Kviečiame kuo skubiau užsiregistruoti, užsiregistravusiems  bus išsiųsta informacija apie apmokėjimo sąlygas. Primename, kad   pirmenybė keliauti suteikiama draugijos nariams (vietų autobuse tik 49!). Registruotis galima draugijos svetainėje http://www.lgd.lt/renginiai/12-03-03-keliaujame-i-latvijos-kurzeme-registruokites arba telefonu 2104717,   kreiptis į Giedrę Kulvičienę.

Esame labai dėkingi, kad praėjusiais metais nemažai Jūsų skyrė savo  disponuojamus 2% nuo sumokėto GPM draugijos naudai. Susidarė iš viso  1355,22 Lt. Draugijos valdybos sprendimu, tai bus reikšminga parama   Jaunųjų geografų mokyklos veiklai ir kitiems renginiams, skirtiems   skatinti moksleivius domėtis geografija.
Tuo pačiu norime paprašyti ir šiais metais skirti šią paramą   draugijai. Išsamesnė informacija http://www.lgd.lt/parama/kaip-pervesti-2

Geografijos mokytojus ir visus besidominčius balandžio 2 d.  kviečiame į konferenciją  „Geografijos mokslo aktualijos: mokslininkai  mokytojams“. Konferenciją organizuoja Lietuvos mokslų akademija kartu su ŠMM Ugdymo plėtotės centu ir Lietuvos geografų draugija.   Konferencija vyks Lietuvos mokslų akademijos mažojoje konferencijų   salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Pradžia 10 val. Netrukus išsamesnė   informacija bus paskelbta ir LGD interneto svetainėje.

Turime Jus informuoti, kad 2011 m. draugijos nario mokesčio buvo  sumokėta mažiau nei 2010 m., nors narių skaičius padidėjo. Maloniai   prašome sumokėti nario mokestį už praėjusius ir šiuos metus.
Mokesčius galima sumokėti grynais per draugijos renginius (D. Krupickaitei) arba pervesti į draugijos sąskaitą Nr.   LT067044060001190374, AB banke SEB, asociacijos kodas 191692171.   Mokėdami banke ar internetu, skiltyje „Mokėjimo paskirtis” nurodykite   asmens (asmenų), už kurį mokate vardą bei pavardę, taip pat ir metus,   už kuriuos yra mokamas nario mokestis, skiltyje „Gavėjas” nurodykite   Lietuvos geografų draugija (registracijos kodas 191692171). Mokestis   mokamas už kalendorinius metus. Nario metinis mokestis 20 Lt,   pensininkams ir studentams (pateikus pažymėjimo numerį) – 10 Lt.
Norintiems pasitikslinti dėl jau sumokėto mokesčio prašome rašyti el.   paštu Dovile.Krupickaite@gf.vu.lt
Primename, kad tris metus nesumokėjus nario mokesčio, narystė  draugijoje sustabdoma.

Taip pat informuojame, kad draugijos svetainėje galite rasti vasario   27 d. įvykusio posėdžio protokolą.

LGD valdyba