Draugijos naujienlaiškis Nr. 9

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

po vasaros atokvėpio kviečiame aktyviai įsitraukti į draugijos veiklą. Jau šį trečiadienį, rugsėjo 26 d. 17 val. kviečiame į atvirą draugijos valdybos posėdį. Jo pradžioje D. Krupickaitė papasakos įspūdžius iš pasaulinio geografų kongreso ir asamblėjos, vykusių š. m. rugpjūčio 26-30 d. Kelne, Vokietijoje. Susitikimas vyks Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto (M.K. Čiurlionio g. 21)  V. Chomskio auditorijoje (III aukštas).

Draugijos interneto svetainėje jau galite rasti geografijos istorijos Lietuvoje žinyną, kuris buvo parengtas gavus Lietuvos mokslo tarybos paramą. Kviečiame skaityti ir rašyti mums savo nuomonę, taip pat teikti pastabas ir siūlymus, o svarbiausia – prašome siųsti tekstus ir informaciją apie svarbius neatspindėtus faktus.

Taip pat primename ir kviečiame visus dalyvauti Lietuvos kraštovaizdžio kaitos tyrimo fotokonkurse „LAIKAS KEIČIA ŽEMĘ“. Konkurso nuostatai čia.

Iki spalio 15 d. kviečiame teikti mokslinius straipsnius, geografinių mokslo leidinių recenzijas ir tekstus apie geografijos mokslo aktualijas mokslo žurnalui atnaujintu pavadinimu „GEOGRAFIJOS METRAŠTIS“. Išsamesnė informacija autoriams čia.

LGD valdyba