JGM stovyklai prasidėjus

Birželio 27 d. prasidėjo JGM vasaros stovykla-ekspedicija. Visą savaitę vyks įvairiausi edukaciniai užsiėmimai, tyrimai, vakaronės, žygiai. Kokios įdomybės laukia jaunųjų geografų?
Antradienį visas būrys JGMiečių, keliavo į žygį prie Aukštadvario apylinkių įžymybės – Velnio duobės. Pakeliui tyrinėjo skruzdėlynus su parko ekologu Talvydu Špiliausku, juos tvarkė – tvėrė apsaugines tvoreles.
Po pietų vyko meteorologinės aikštelės įrengimas su dr. Gintautu Stankūnavičiumi bei Laimonu Januška ir Skaitmeninių žemėlapių kūrimas su GIS specialistais Kęstučiu Biku ir Vėjumi Stankevičiumi iš įmonės Hnit-Baltic. Vakarojimas su ekspedicijos į Centrinę Ameriką dalyviais.
Kitas dienas vyks numatyti užsiėmimai, o savaitgalį laukiame visų alumnų t.y. kada nors nuo 1986 metų dalyvavusių JGM’e.
Kaip visuomet, taip ir šių metų JGM naujokų mokinių geografija labai plati nuo Klaipėdos iki Ignalinos ir nuo Joniškio iki Alytaus. Daugiausiai – kauniečių. Tikimės, kad visus ilgam suburs geografija ir bendraminčiai.
Daugiau apie JGM Facebook paskyroje.
 
JGM vadovavimo pareigas perduotanti Virginijui Gerulaičiui Genovaitė Kynė.