Priėmimas į 2021-ųjų JGM pirmą kursą

Jaunųjų geografų mokykla (JGM) skelbia 2021 metų naujokų priėmimą ir kviečia prisijungti 9 (I gimnazijos) klasės mokinius – smalsius, žingeidžius, besidominčius geografija ir gamta, norinčius pažinti (ir išmokti pažinti) savo geografinę aplinką, keliauti po Lietuvą ir už jos ribų, išplėsti geografinį akiratį bendraminčių tarpe linksmoje, turistinėje ir mokslinėje aplinkoje.

Apie JGM veiklą plačiau sužinoti galima interneto svetainėje www.jgm.lt arba susisiekus žemiau nurodytais kontaktais.

Pati JGM veikla yra nemokama, tačiau reikia susimokėti simbolinį sesijos (stovyklos) mokestį (apie 5 eurus), o taip pat kainuoja nuvykti iki sesijos vietos ir atgal, patiems susimokėti už maistą ir nakvynę (kai nenakvojama palapinėse). Motyvuotiems mokiniams iš sunkiau besiverčiančių šeimų, globos namų ir pan. ieškome finansinės paramos – padrąsinkite, prašau, tokius.

Mokytojų prašytume parašyti trumpą rekomendaciją – užtektų kelių žodžių elektroninio laiško su trumpu teiginiu, kad mokinį rekomenduojate. Joje prašytume taip pat parašyti ar reiktų mokiniui finansinės paramos.

Mokiniai, išreiškę norą stoti į JGM, užpildo internetinę anketą (https://goo.gl/forms/GvcLUXVRIYOxe9b63) iki sausio 20 d., kurioje, be kontaktinių duomenų, turi parašyti motyvacinį laišką (apie 200 žodžių).

Sėkmingai įstoję bus pakviesti į JGM žiemos sesiją, kuri vyks jau 2021 metų mokinių žiemos atostogų metu, vasario 15 – 19d, Vilniaus universitete. Pandemijai užsitęsus, sesiją vyks nuotoliniu būdu.

Audrius Čečys

Jaunųjų geografų mokyklos vadovas

info@jgm.lt, audrius.cecys@gf.vu.lt

tel. 8 686 96 480.

Facebook (Jaunųjų Geografų Mokykla)

Prisegtukai: