Skubėkite užsiregistruoti į 2014 m. LGD pavasario kelionę į Baltarusiją!

Gerbiami Lietuvos geografų draugijos nariai,

Šiandien paskutinė diena, kuomet galite užsiregistruoti į LGD organizuojamą kelionę į Baltarusiją! 2014 m. gegužės 31 – birželio 1 dienomis kviečiame į 2 dienų jau gražia pavasarine tradicija tapusia pažintinę geografinę kelionę, skirtą prof. Česlovo Kudabos jubiliejiniams metams. Šiais metais keliausime į Baltarusiją, kur aplankysime Prof. Česlovo Kudabos gimtinę Naročių, Minską ir LDK pilis Baltarusijoje.

Kelionės maršrutas: Vilnius – Naročius – Krėva – Minskas (nakvynė) – Nesvyžius – Miras – Naugardukas – Lyda – Vilnius

Kelionės programą rasite prisegtuke.

Preliminari kelionės kaina vienam žmogui – apie 290 Lt. Papildomai muziejams turėti apie 50 Lt (50 000 BYR)

Į kelionės kainą įskaičiuota :
● 2 dienos kelionė patogiu autobusu;
● Vairuotojų paslaugos;
● Baltarusijos vizos įforminimas;
● Medicininis kelionės draudimas;
● Viena nakvynė su pusryčiais viešbutyje Minske;
● Vietinio gido paslaugos;
● Kuro mokestis;
● Gido, kelionės vadovo paslaugos.

Dėmesio! Kelionei reikalinga viza. Svarbu vizai gauti:
1. pasas turi galioti mažiausiai 3 mėn. po vizos galiojimo pabaigos.
2. pase turi būti ne mažiau nei 2 laisvi puslapiai įklijuoti vizai ( į „kitus įrašus” ar „paso galiojimas” vizos neklijuojamos).
3. vizos įforminamos pagal išpirkto draudimo galiojimo trukmę. Draudimo polise turi būti Белгосстрах firmos logotipas (draudimas bus forminamas bendrai).
4. nuotraukos: 3,5 x 4,5 cm, šviesiame fone, spalvotos, atitinkančios prašytojo amžių
5. pasas nesuplėšytas, neapdraskytas ir t.t.
6. anketiniai duomenys: darbovietė, pareigos, adresas, telefonas, gyv. adresas, asm. telefonas, mergautinė pavardė (jei moteris pakeitusi pavardę), gimimo miestas ir imigravimo metai į LR (jei gimė ne LR), sutuoktinio duomenys (vardas, pavardė, mergautinė pavardė, gimimo data.). Anketos formą rasite prisegtuke (ją galite pildyti kompiuteriu).

Vienkartinės turistinės (iki 30 d.) vizos kaina 145 Lt. Vizai gauti reikia iš anksto žinoti viešbučio, kuriame bus nakvojama, pavadinimą ir adresą, todėl viešbučiui reikės sumokėti užstatą. Nakvynės kaina iki 70 Lt.

Registracija vyks iki kovo 31 d. Registracijos patvirtinimui prašysime pristatyti vizai gauti reikalingus dokumentus ir sumokėti už kelionę. Daugiau informacijos ir registracija nuorodoje arba kreiptis į Giedrę Kulvičienę tel. 8 (5) 2104717.

Prisegtukai: