Ekspedicija „Kazio Pakšto „Dausuva” – Belizas’15” (nuolat atnaujinama)

Keliaukime kartu su „Prof. Kazio Pakšto „Dausuva“. Belizas 2015“ ekspedicijos dalyviais!

Ekspedicijos eigą ir jos dienoraštį sekite interneto portale 15min.lt taip pat ekspedicijos metu nuolat atnaujinamame interaktyviame žemėlapyje.

Labai dėkojame visiems, parėmusiems ekspediciją.

Keliautojai, vyks į Centrinę Ameriką – Meksiką, Gvatemalą, Belizą, kurį (tuometį Britų Hondūrą) 1958 m. aplankęs profesorius Kazys Pakštas vertino galimybes šiame pasaulio krašte įkurti atsarginę Lietuvą – Dausuvą.

Lietuvos geografų draugiją atstovaus draugijos viceprezidentė, Kazio Pakšto atminimo puoselėtoja, Genovaitė Kynė. Ekspedicijos dalyviai planuoja susitikti su Belizo generalgubernatoriumi, nunešti žinią apie Lietuvą, papasakoti apie Kazio Pakšto geopolitines idėjas.

Spalio 16 d. (penktadienį) 16 val. Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultete (M. K. Čiurlionio g. 21, Didžiojoje auditorijoje II-ame aukšte) vyks ekspedicijos į Centrinę Ameriką „Kazio Pakšto Dausuva. Belizas’15” pristatymas.

Daugiau informacijos – ČIA.

„Jubiliejinio, 300-ojo spektaklio „Madagaskaras” proga Vilniaus mažajame teatre kartu su Lietuvos geografų draugija parengta paroda apie prof. K. Pakšto asmenybę ir idėjas. Taip pat jubiliejinio spektaklio „Madagaskaras” proga spalio 11 d. Vilniaus mažajame teatre vyko diskusija apie prof. K. Pakšto asmenybę ir idėjas. Diskusijos įrašą galima pasižiūrėti portale DELFI.LT

Spalio 13 d. vykusio ekspedicijos pristatymo akimirkos 15min.lt portale.