Kvietimas teikti pranešimų anotacijas tarptautinei konferencijai

2024 m. gegužės 2-3 dienomis Vilniuje vyks 9-oji Regioninių studijų asociacijos (RSA) Šiaurės šalių tarybos konferencija „Regioninės globalių iššūkių pasekmės Šiaurės šalyse“, kurią šiemet organizuoja LSMC Sociologijos institutas bendradarbiaudamas su Vilniaus universitetu ir RSA Šiaurės šalių taryba.

Detalesnė informacija pateikiama konferencijos tinklalapyje: https://www.norsa2024.lt/

Siekiama, kad 9-oji NoRSA konferencija taptų erdve, suteikiančia galimybę aptarti ir diskutuoti aktualiausiais regioninių studijų ir regioninės politikos klausimais, o taip pat taptų ir vieta, kurioje užsimegztų ryšiai tolesniam bendradarbiavimui.

Nors šis mokslo renginys, visų pirma, skirtas bendradarbiavimo ir žinių mainų skatinimui tarp mokslininkų ir praktikų iš šalių atstovaujamų RSA Šiaurės šalių taryboje, konferencijoje laukiami visi mokslininkai, nagrinėjantys regioninio vystymosi procesus Šiaurės šalyse. Ypač laukiami novatoriški tarpdisciplininiai pranešimai.

Pranešimo anotaciją (iki 250 žodžių) iki 2024 m. sausio 15 d. pateikti čia: https://www.norsa2024.lt/call-for-abstracts/

Konferencija vyks tik kontaktiniu būdu (gyvai), nuotoliniu būdu dalyvauti renginyje galimybės nebus. Registracija į konferenciją jau pradėta. Registruotis į renginį galima čia: https://www.norsa2024.lt/registration/

Dėl detalesnės informacijos taip pat galima kreiptis elektroniniu paštu: NoRSA.Vilnius2024@lcss.lt