Kviečiame dalyvauti Kraštovaizdžio architektūros forume 2013

KRAŠTOVAIZDŽIO ARCHITEKTŪROS FORUMAS ‘2013

KRAŠTOVAIZDŽIO ARCHITEKTŪRA – IŠŠŪKIAI IR PRIORITETAI

Vilnius, 2013 m. spalio 18 d.

Forumo organizatoriai – Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga (LKAS), Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija,– kviečia Jus į kraštovaizdžio architektūros forumą, kurio metu apžvelgsime sukauptą patirtį, aptarsime naujas įžvalgas, išklausysime kraštovaizdžio architektų praktikų ir mokslininkų mintis apie kraštovaizdžio tvarkymo iššūkius ir prioritetus, išgirsime Ciuricho universiteto profesorės Annemarie Bucher paskaitą apie Šveicarijos kraštovaizdžio architektūrą, pamatysime šveicarų kraštovaizdžio architektų parodą. Daugiau apie šią parodą taip pat skaitykite prisegtuke.

Forumo dalyviams bus įteiktas forumo mokslinių pranešimų ir apžvalginių straipsnių leidinys ir Forumo dalyvio pažymėjimas.

Forumas vyks: 2013 m. spalio 18 d. Pradžia 9.00 val.

Renginio vieta: Vilniaus miesto savivaldybė, Konstitucijos pr. 3, Vilnius, Tarybos posėdžių salė (2 aukštas). Renginio vieta nurodyta žemėlapyje.

Programą ir darbotvarkę rasite prisegtukuose.

Dalyvių registracija. Dalyviai turėtų užsiregistruoti iš anksto, atsiųsdami el. paštu: lkasforumas@gmail.com užpildytą registracijos anketą. Registracija renginio vietoje – nuo 8.30 val.

Forumo partneriai – LR Kultūros ministerija, Aleksandro Stulginskio universitetas, Klaipėdos universitetas

Forumo rėmėjai: UAB „Baltic ILP“, UAB „Betono mozaika“, UAB „Klaipėdos želdiniai“, UAB „Rekreacinė statyba“

Kontaktai ir detalesnė informacija – el. paštu: lkasforumas@gmail.com bei www.lkas.lt

 

LKAS Forumo organizatoriai

Prisegtukai: